Hakkımızda

Genc girişimci FIRAT OZBEK ' in bir taraftan 57 yıllık köklü sanayici mirasını, diğer taraftan yaratıcı yeteneklerini  ciddi bir mühendislik çalışması ile bir araya getirerek kurdugu bir firma olan SENZONİ, özellikle ve öncelikli olarak yüksek nitelikli ev tipi mutfak kuzinesi üretimine odaklanmıştır.
 

Mutfağınızın dekorasyonuna zenginlik katacağına inandığımız ve günümüz kadınlarının modern ihtiyaçlarını da göz önünde tutarak en ince detaylarına varıncaya kadar hassasiyetle tasarladığımız geleneksel  kuzineler, küçük mutfaklar için olduğu kadar , orta ve büyük ölçekli mutfakların da ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde çeşitli büyüklüklerde ve çeşitli renk ve desenlerde üretilmektedir.
 

Ankara Sincan Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan tesislerimizde çevreye saygı bilinci içinde üretilen kuzinelerimizin standartları Avrupa Birliği Standartları ile tümüyle uyumludur. Dönemsel olarak sürekli denetlenen CE sertifikasına da sahip olan SENZONİ kuzineleri  ülkemizi her yönüyle yurt dışında da başarıyla temsil edebilecek niteliktedir.
 

Kısacası SENZONİçevrecilikten ödün vermeden, güvenlik ve yüksek kaliteyi uygun fiyatla sunmayı her zaman ilke olarak benimsemiş bir Türk firmasıdır.
 

Ülkemiz sanayiinin başarı örneklerinden biri olduğuna inandığımız SENZONİ kuzinelerini sizlerin beğenisine gururla sunuyoruz.
 

Saygılarımızla,