Misyon Ve Vizyon

Senzoni ülkemizin ve dünyanın beğenisine yepyeni bir ürün sunuyor. Yüzyıllardır mutfaklarımızda kullanılan kuzine fırınlar artık modern tasarımları ile evlerimizde yerini alıyor. Annelerimizin içinde börek, kurabiye ve yemek pişirdiği kuzine fırınlar bu defa Senzoni’nin modern çizgi ve kalitesiyle yeni dekorasyon trendlerinin gözdesi haline gelecektir. 

 

Çeşitli renk ve dokularda ürettiğimiz fırınlarımızla hem şık bir görsellik yaratmak hem de yemek pişirmeyi daha keyifli ve eğlenceli hale  getirmek mümkün olacaktır. 

 

Eski tasarımların çağdaş mimari stilleriyle yorumlandığı Senzoni fırınları son derece kaliteli ve dayanıklı malzemelerle üretilmiş olup, uzun yıllar güvenle kullanım imkanı sunmaktadır.

 

Gerek klasik, gerekse modern tarzda döşenmiş mutfak modelleriyle uyum içinde kullanılabilecek Senzoni fırınları özellikle de kalabalık bir aileye sahip ev hanımları için büyük bir keyif ve birden fazla yemeğin aynı anda ve son derece hızlı bir biçimde hazırlanmasını sağlayacaktır.

 

Nostaljik bir şıklıkla öne çıkan Senzoni fırınların ocakları da kişisel tercihlerinize göre sadece size özel üretilebilmektedir. Geleneksel tencere yemeklerinin dışında, barbekü tadında et pişirmenizi sağlayacak  ızgara ünitesi, isteğe göre monte edilecek fritöz bölümü ile enfes yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Üstelik bu saydığımız ünitelerin üst tabladaki yerlerini de siz belirleyebileceksiniz.

 

Geniş mutfak alanlarına sahip aileler, tek fırınlı modeller yerine büyük boy veya çift fırınlı ürünlerimizi de tercih edebilir ve böylece mutfağınızın şıklığına prestij katan bir dokunuş yapabilirsiniz.

 

Set üstü ve ankastre ürünlerimiz de fırınlarımızın ocakları ile aynı kalite ve özelliklere sahiptir. Kişisel tercihlerinize göre size özel üretilecek bu ürünlerimiz, aynı keyif ve kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Senzoni fırın ve ocaklarını taçlandıran, aynı renk ve dokularda üretilen, sessiz çalışmalarıyla ön plana çıkan davlumbazlarımız da beğenilerinize sunulmaktadır. Paslanmaz çelik filtreleri ve led ışıkları da mutfağınıza farklı bir ambians katacaktır.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip Senzoni markası her bütçe ve ihtiyaca uygun olarak üretilmektedir. 

 

Bu kalite ve çeşitlilikte ülkemizde ilk defa üretilen Senzoni marka ürünlerimizi sizlerin ve dünyanın beğenisine gururla sunuyoruz.

 

Saygılarımızla,